Заповніть форму і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+380954871900

Клінінгова компанія попелюшка - краще ніж очікуєте. Понад 7 років досвіду.

Працюємо з 2013-го року.

Наша місія для Вас: дбати про Ваше здоров'я, через чистоту килимів, меблів та оселі.

Наша місія для бізнесу: дбати про Ваш імідж через систематичне прибирання, для комфорту працівників і клієнтів.

Наша технологічність дає тривалий результат для заощадження Вашого часу.

Чистота як мистецтво - так ми це бачимо

Засновники КП "Попелюшка"

Тетяна та Михайло Попович
Засновники КП
"Попелюшка"

Яскраві Події

ПРО ПОПЕЛЮШКУ НА ТБ
Чи всі плями можна відчистити?

Свіжі плями - перша невідкладна допомога. Як часто робити хімчистку меблів та салону автомобіля?

Професійна хімчистка меблів, чи побутові засоби. Що вибрати?
Чистка "Мукачівсько Драматичного Театру"

Мукачівці, Ви неймовірні!
Спільними силами, стараннями та з щирим бажанням допомогти, ми відсвяткували Всесвітній День Прибирання. Прибиранням і чистотою підготували Мукачівський драматичний театр до 74 театрального сезону.
Було вимити бруківку перед центральним входом, вимито стіни, вікна і двері центрального входу, вивіски, люстри, вручну вичищено плінтуси холу, та проведено апаратне чищення плитки, звичайно ж ми помили улюблену фотозону перед театром - лавочку з парасолькою). Червону доріжку із залу, ми заздалегідь вимили у спеціалізованому цеху КП "Попелюшка".
Дякую за спільний розвиток культури чистоти!
Чистка "Мукачівської міської Бібліотеки"

На свій шостий День народження, ми вирішили подарувати чистоту Мукачівській міській центральній бібліотеці ім.О.Духновича. нашими силами було відмито фасад зі сторони пл.Кирила і Мефодія. А 1 листопада, разом з ініціативними мукачівцями ми відмивали залишки клею від оголошень.
Це було не легко, але результат порадував.
Дякуємо всім хто приєднався!!!
Здобули перемогу. Якісний клінінг

Нещодавно відбувся 10 Всеукраїнський конкурс клінінгових компаній «Майстер чистоти». А саме Мукачівська клінінгова компанія «Попелюшка» повернулася звідти із черговою перемогою.
Багаторічний досвід та грамотний підхід і якісне виконання роботи, дають змогу клінінговій компанії «Попелюшка» вже 8 років зберігати лідерські позиції у області. Адже тут зроблять усе для того, щоб зберегти чистоту у вашій оселі. На досягнутому зупинятись не планують, адже постійне вдосконалення технологій і розвиток ринку змушують розвиватись, і надавати ще більш якісні послуги кожного дня.
Програма "Діалоги" з Тетяною Попович

У гостях Тетяна Попович (https://m.facebook.com/popovich.ti) - засновниця і керівниця клінінгової компанії «Попелюшка». Все про чистоту, та акційні пропозиції для господинь – дивіться далі у випуску.
Виставки та семінари - наша хороша традиція. Ми брали участь у виставці обладнання для чищення килимів Tamisiad 2019 у Туреччині, у конференції клінінгових спеціалістів КлинКон 2020 у Мінську. З 2016 року щорічно відвідуємо виставки ClinExpo та Примус, що проводяться в Україні. Навчальні семінари у форматі онлайн та офлайн відвідуємо не менше одного разу на рік. Це займає чимало часу, коштів та зусиль, але це того варто. Наше покликання - нести чистоту у світ, і воно має бути із знанням справи.
Сертифікати
  • Залишайте заявку онлайн

    Заповніть просту форму
    Та очікуйте дзвінок
    Оберіть Послугу
    *Ви погоджуєтесь з нашими Умовами